| Autor | Borko D. Stojanović |
| Broj strana | 142 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Svetlana Lekić |
| Broj strana | 99 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 173 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Luis Landero |
| Preovd | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 141 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mihajlo Krstović |
| Broj strana | 484 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Broj strana | Zorica Mišić |
| Broj strana | 221 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Veroslava Malešević |
| Broj strana | 158 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gojko Tešić |
| Broj strana | 628 |
| Format | 28 cm |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Huan Miraljes |
| Broj strana | 709 |
| Format | A5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Hose Manuel Kabaljero Bonald |
| Broj strana | 420 |
| Format | A5 |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Katarina Baralić |
| Broj strana | 480 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branka Gajović |
| Broj strana | 247 |
| Format | A5 |
| Godina | 2007 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rafael Ćirbes |
| Broj strana | 164 |
| Format | A5 |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |