| Autor | Nenad M. Arsić |
| Broj strana | 258 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ibn Hazn |
| Prevod | Milan Mijanović, Žarko Čigoja |
| Broj strana | 302 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Slobodan Panić |
| Broj strana | 96 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Dragomir Vuksanović |
| Broj strana | 143 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Stevan Buković |
| Broj strana | 138 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autori | Ranko M. Remetić |
| Broj strana | 111 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Žoze Kardozo Pireš |
| Ilustracije | Žoao Abel Manta |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Broj strana | 113 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autori | Snežana Karanović |
| Broj strana | 104 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Raško Radović |
| Broj strana | 121 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autori | Žana Baturan |
| Broj strana | 140 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Belen Lopes Peiro |
| Prevod | Nenad Perišić |
| Broj strana | 129 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Ivo Andrić |
| Priredila | Biljana Đorđević Mironja |
| Broj strana | 870 ukupno |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autori | Maja Vekerle |
| Broj strana | 64 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ivo Andrić |
| Priredila | Biljana Đorđević Mironja |
| Broj strana | 101 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ivo Andrić |
| Priredila | Biljana Đorđević Mironja |
| Broj strana | 107 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |