| Autor | Boško Tomašević |
| Broj strana | 243 |
| Format | 22 com |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | tvrd |
| Autor | Nenad M. Arsić |
| Broj strana | 258 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gordana Zdjelar |
| Broj strana | 342 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026 |
| Pismo | Ćirilica |
| Autor | Ibn Hazn |
| Prevod | Milan Mijanović, Žarko Čigoja |
| Broj strana | 302 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Slobodan Panić |
| Broj strana | 96 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Milomir Đukanović |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Zbirka | Kirilo |
| Broj strana | 235 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Dragomir Vuksanović |
| Broj strana | 143 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Divna Vuksanović |
| Izdavači | Fakultet dramskih umetnosti; Institut za pozorište, film, radio i televiziju; Estetičko društvo Srbije |
| Broj strana | 257 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Divna Vuksanović Dragan Ćalović Katarina Šmakić Dragana Kitanović |
| Ilustratori | Vojislav Klačar Andreja Prokopijević |
| Izdavač | Estetičko društvo Srbije |
| Broj strana | 172 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autori | Đorđe Vlajić i Ivana Feniks |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Zbirka | Kirilo |
| Broj strana | 470 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Tezer Ozlu |
| Edicija | Sokak |
| Prevod | Svetlana Perišić Mišić |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Broj strana | 77 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Izabela Figeiredo |
| Edicija | Magnus Primus |
| Broj strana | 153 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |