| Autor | Jelena Nestorović |
| Broj strana | 178 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jasmina Senić |
| Broj strana | 169 |
| Format | 130 x 205 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milovan Marčetić |
| Broj strana | 283 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Ćirilica |
| Autor | Zoran Barac |
| Broj strana | 526 |
| Format | 135 x 205 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Hose Manuel Kabaljero Bonald |
| Prevod | Milica Panić |
| Broj strana | 252 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ljubomir Kosović |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 223 |
| Format | 13 x 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ivan Jović |
| Broj strana | 274 |
| Format | 13 x 21 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovana Jelić |
| Broj strana | 222 |
| Format | 13 x 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Miroslav Josić Višnjić |
| Broj strana | 511 |
| Format | 15 x 23 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sandra Stanković-Alvirović |
| Broj strana | 247 |
| Format | 13 x 20,5 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Simonida Paunović |
| Broj strana | 199 |
| Format | 135 x 205 mm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovana Jelić |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 189 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 181 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |