| Autori | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 165 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sandra Stanković-Alvirović |
| Broj strana | 180 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Zoran Jovanović |
| Broj strana | 160 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Darko Hajduković |
| Broj strana | 191 |
| Format | 14 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jahim Topol |
| Prevod | Tihana Hamović |
| Broj strana | 136 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rada Milčanović |
| Broj strana | 271 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Borko D. Stojanović |
| Broj strana | 142 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Svetlana Lekić |
| Broj strana | 99 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 173 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Luis Landero |
| Preovd | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 141 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mihajlo Krstović |
| Broj strana | 484 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Broj strana | Zorica Mišić |
| Broj strana | 221 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Veroslava Malešević |
| Broj strana | 158 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gojko Tešić |
| Broj strana | 628 |
| Format | 28 cm |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |