| Autor | Luis Landero |
| Preovd | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 141 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mihajlo Krstović |
| Broj strana | 484 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
Nema na zalihama
| Autor | Mihailo Marjanović |
| Broj strana | 585 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Broj strana | Zorica Mišić |
| Broj strana | 221 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Veroslava Malešević |
| Broj strana | 158 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
Nema na zalihama
| Autor | Vesna Dedić Milojević |
| Broj strana | 275 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
Nema na zalihama
| Autor | Rafael Ćirbes |
| Broj strana | 339 |
| Format | A5 |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
Nema na zalihama
| Autor | Miomir Udovički |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 155 |
| Format | A5 |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gojko Tešić |
| Broj strana | 628 |
| Format | 28 cm |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
Nema na zalihama
| Autor | Eduardo Mendosa |
| Broj strana | 571 |
| Format | A5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Huan Miraljes |
| Broj strana | 709 |
| Format | A5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
Nema na zalihama
| Autor | Dragan Dragojlović |
| Broj strana | 237 |
| Format | A5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Hose Manuel Kabaljero Bonald |
| Broj strana | 420 |
| Format | A5 |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |