| Autor | Mirko Magarašević |
| Broj strana | 316 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Siniša Komlen |
| Broj strana | 178 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mališa Stanojević |
| Broj strana | 93 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Dunja Dašić |
| Broj strana | 77 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Belen Lopes Peiro |
| Prevod | Nenad Perišić |
| Broj strana | 129 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Ivo Andrić |
| Priredila | Biljana Đorđević Mironja |
| Broj strana | 870 ukupno |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Momir Vučinić |
| Broj strana | 97 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ostoja Krstić |
| Broj strana | 193 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mileva Lela Aleksić |
| Broj strana | 244 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Marko D. Marković |
| Broj strana | 170 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Mirko Magarašević |
| Broj strana | 81 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Jelena Protić Petronijević |
| Broj strana | 164 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ramiz Hadžibegović |
| Broj strana | 226 |
| 24 cm | |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Marko Milošević |
| Izdavač | Triple S Learning |
| Broj strana | 73 |
| Format | A5 |
| Godina | 2022. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Marko Milošević |
| Izdavač | Triple S Learning |
| Broj strana | 83 |
| Format | A5 |
| Godina | 2023. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |