| Autor | Žoze Kardozo Pireš |
| Ilustracije | Žoao Abel Manta |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Broj strana | 113 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Izabela Figeiredo |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Edicija | Rio Magnus |
| Broj strana | 255 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Branko Rakita |
| Broj strana | 536 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milosav Radović |
| Broj strana | 238 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 360 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 252 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Dušan Stanković |
| Broj strana | 322 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
Nema na zalihama
| Autor | Bratislav Đorđević |
| Broj strana | 368 |
| Format | B5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ljubinka Šuković |
| Broj strana | 148 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Ljubinka Šuković |
| Broj strana | 98 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Sara K. Novak |
| Izdanje | Knjiga 1. |
| Broj strana | 213 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gordana Sarić |
| Broj strana | 158 |
| Format | B5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Stefan Stupar |
| Broj strana | 284 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Jelica Zupanc |
| Broj strana | 234 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Aglaja Metodijeva |
| Broj strana | 124 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |