| Autor | Stevan Buković |
| Broj strana | 138 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Eliza Sua Disapen |
| Prevod | Novak Golubović |
| Broj strana | 128 |
| Format | A5 |
| Godina | 2023. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Goran Azanjac |
| Broj strana | 102 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autori | Ranko M. Remetić |
| Broj strana | 111 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Žoze Kardozo Pireš |
| Ilustracije | Žoao Abel Manta |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Broj strana | 113 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Izabela Figeiredo |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Edicija | Rio Magnus |
| Broj strana | 255 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Vesna Cicivas |
| Broj strana | 118 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branko Rakita |
| Broj strana | 536 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milovan Marčetić |
| Broj strana | 90 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milosav Radović |
| Broj strana | 238 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 360 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 252 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Ljubisav Simić |
| Broj strana | 60 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autori | Snežana Karanović |
| Broj strana | 104 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |