| Autor | Nemanja Peić |
| Broj strana | 210 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Aleksandra Jovičić |
| Broj strana | 121 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Gordana Nojić |
| Broj strana | 202 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Saša Stanišić |
| Ilustracije | Regine Ken |
| Prevod | Đorđo Vasić |
| Uzrast | 10+ |
| Format | 20 cm |
| Broj strana | 195 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Vanja Konjikušić |
| Uzrast | 5-12 godina |
| Broj strana | 87 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026 |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Boško Tomašević |
| Broj strana | 243 |
| Format | 22 com |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | tvrd |
| Autor | Nenad M. Arsić |
| Broj strana | 258 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milica Šujica |
| Broj strana | 232 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2026 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Gordana Zdjelar |
| Broj strana | 342 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026 |
| Pismo | Ćirilica |
| Autor | Ibn Hazn |
| Prevod | Milan Mijanović, Žarko Čigoja |
| Broj strana | 302 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Ostoja Krstić |
| Broj strana | 537 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovan Kurbalija |
| Izdavač | DiPLO |
| Izdanje | 3. izdanje |
| Broj strana | 396 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Jezik | Engleski |
| Povez | Broš |
| Autor | Slobodan Panić |
| Broj strana | 96 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | dr Ana Milentijević |
| Broj strana | 190 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Žarko V. Obradović |
| Jezik | srpski |
| Broj strana | 215 |
| Format | B5 |
| Godina | 2024. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | tvrd |
| Autor i ilustrator | Alis Disitur |
| Prevod | Ljubica Đurić |
| Uzrast | 12+ |
| Format | 20 cm |
| Broj strana | 166 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |