| Priredili | Branko Mikasinovich Dejan Stojanović |
| Broj strana | 712 |
| Format | B5 |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Engleski jezik |
| Povez | Broš |
| Autori | Zo Brinvijer Hose Ramon Fernandes Antonio Tabares Martin Hose Manuel Mora Ortiz |
| Prevod | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 387 |
| Format | A5 |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Hose Ramon Fernandes |
| Prevod | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 244 |
| Format | 130 x 205 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Jelena Obradović Katarina Borisavljević Mihajlo Vitezović |
| Broj strana | 269 |
| Format | 15 x 21 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Augušto Sobral Armando Nasimento Roza Koreja Elia |
| Prevod | Tatjana Manojlović |
| Broj strana | 104 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Specifikacija | |
|---|---|
| Autor | Ramon del Valje Inklan |
| Broj strana | 117 |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Specifikacija | |
|---|---|
| Autor | Ramon del Valje Inklan |
| Broj strana | 103 |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Specifikacija | |
|---|---|
| Autor | Ramon del Valje Inklan |
| Broj strana | 134 |
| Godina | 2008 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Specifikacija | |
|---|---|
| Autor | Isidora Bjelica |
| Broj strana | 251 |
| Format | A5 |
| Godina | 2001 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Specifikacija | |
|---|---|
| Autor | Martin Makdona |
| Prevod | Đorđe Krivokapić |
| Broj strana | 147 |
| Format | A5 |
| Godina | 1998 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | ŠTAMPA |
| Broj strana | 001 |
| Format | B5 |
| Godina | 2022. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Prof. dr Dragana Mitrović |
| Izdanje | 3. izdanje |
| Broj strana | 321 |
| Format | B5 |
| Godina | 2012. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |