| Autor | Xems Feminor Kuper |
| Broj strana | 188 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Božena Njemcova |
| Broj strana | 124 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Željko Marković |
| Broj strana | 323 |
| Format | A5 |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Huan Marse |
| Broj strana | 250 |
| Format | A5 |
| Godina | 2002 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelica Zupanc |
| Broj strana | 125 |
| Format | A5 |
| Godina | 2002 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 247 |
| Format | A5 |
| Godina | 2001 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Simo Potkonjak |
| Broj strana | 245 |
| Format | A5 |
| Godina | 2001 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 337 |
| Format | A5 |
| Godina | 2000 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 321 |
| Format | A5 |
| Godina | 2000 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 171 |
| Format | A5 |
| Godina | 2000 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 182 |
| Format | A5 |
| Godina | 2000 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Biljana Willimon |
| Broj strana | 213 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 1998 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rade Kuzmanović |
| Broj strana | 199 |
| Format | A5 |
| Godina | 1998 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Lidija Ćirić |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Broj strana | 129 |
| Format | A5 |
| Godina | 2021. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Priredio | Branko Mikasinovich |
| Prevod | Dennis Barnett |
| Broj strana | 630 |
| Format | B5 |
| Godina | 2018 |
| Pismo | Engleski jezik |
| Povez | Broš |
| Autor | Jasmina Senić |
| Broj strana | 192 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |