| Autor | Fransisko Ajala |
| Broj strana | 440 |
| Format | A5 |
| Godina | 2006 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovan Radulović |
| Broj strana | 175 |
| Format | A5 |
| Godina | 2006 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Huan Marse |
| Broj strana | 400 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Horhe Semprun |
| Broj strana | 352 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mirjana Đurđević |
| Broj strana | 248 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Aleksandra Drobnjak |
| Izdanje | 3. izdanje |
| Broj strana | 303 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rajko Lukač |
| Broj strana | 396 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rade Kuzmanović |
| Broj strana | 224 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Milorad Pavić Jasmina Mihajlović |
| Broj strana | 64 |
| Format | A5 |
| Godina | 2004 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mirjana Đurđević |
| Broj strana | 296 |
| Format | A5 |
| Godina | 2004 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mirjana Đurđević |
| Broj strana | 206 |
| Format | A5 |
| Godina | 2004 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nenad Radoš |
| Broj strana | 120 |
| Format | A5 |
| Godina | 2004 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vladislav Bajac |
| Broj strana | 167 |
| Format | A5 |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Rafael Ćirbes |
| Broj strana | 164 |
| Format | A5 |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Antoan de Sent Egziperi |
| Broj strana | 96 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Karlo Kolodi |
| Broj strana | 164 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |