| Autor | Nikola Banićević |
| Broj strana | 351 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Agapije Landos Krićanin |
| Prevod sa srpskoslovenskog | Tomislav Jovanović |
| Broj strana | 291 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Milomir Đukanović |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Zbirka | Kirilo |
| Broj strana | 235 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Izdavač | Magnus |
| Autor | Zoran Ćirić |
| Broj strana | 189 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Dragomir Vuksanović |
| Broj strana | 143 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Vladan Vukliš |
| Izdavači | Čigoja štampa Arhiv Republike Srpske Udruženje arhivkih radnika Republike Srpske |
| Broj strana | 619 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Divna Vuksanović |
| Izdavači | Fakultet dramskih umetnosti; Institut za pozorište, film, radio i televiziju; Estetičko društvo Srbije |
| Broj strana | 257 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Divna Vuksanović Dragan Ćalović Katarina Šmakić Dragana Kitanović |
| Ilustratori | Vojislav Klačar Andreja Prokopijević |
| Izdavač | Estetičko društvo Srbije |
| Broj strana | 172 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Urednik | Zoran Stefanović |
| Izdavači | Udruženje dramskih pisaca Srbije i Čigoja štampa |
| Broj strana | 423 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Božidar Vasiljević |
| Broj strana | 74 |
| Format | 20 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autori | Đorđe Vlajić i Ivana Feniks |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Zbirka | Kirilo |
| Broj strana | 470 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Tezer Ozlu |
| Edicija | Sokak |
| Prevod | Svetlana Perišić Mišić |
| Izdanje | Rio Magnus |
| Broj strana | 77 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Priredio | Miro Ašćerić |
| Broj strana | 402 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Izabela Figeiredo |
| Edicija | Magnus Primus |
| Broj strana | 153 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Vesna Cicin-Sain Živojinović |
| Prevod na srpski | Milan Mijanović |
| Jezik | Engleski / Srpski |
| Uzrast | 9+ |
| Broj strana | 91 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | engleski alfabet / ćirilica |
| Povez | tvrd |
| Autor | Stevan Buković |
| Broj strana | 138 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |