| Autor | Eliza Sua Disapen |
| Prevod | Novak Golubović |
| Broj strana | 128 |
| Format | A5 |
| Godina | 2023. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Milan Vukomanović |
| Broj strana | 294 |
| Format | B5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milan Radujko |
| Broj strana | 158 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Goran Azanjac |
| Broj strana | 102 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autori | Ranko M. Remetić |
| Broj strana | 111 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Dragan Pavlović |
| Broj strana | 358 |
| Format | A5 |
| Godina | 2026. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ketrin B. Roj |
| Broj strana | 314 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Žoze Kardozo Pireš |
| Ilustracije | Žoao Abel Manta |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Broj strana | 113 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Dragan S. Milovanović |
| Broj strana | 323 |
| Format | B5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Izabela Figeiredo |
| Prevod | Anamarija Marinović |
| Edicija | Rio Magnus |
| Broj strana | 255 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Nikola Ilić |
| Broj strana | 95 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vesna Cicivas |
| Broj strana | 118 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branko Rakita |
| Broj strana | 536 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Priredio | Dragoljub Šobajić |
| Broj strana | 237 |
| Format | A4 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Štefan Rus-Mol, Tanjev Šulc i Ana Zagorac Keršer |
| Broj strana | 374 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Milovan Marčetić |
| Broj strana | 90 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |