| Autor | Milosav Radović |
| Broj strana | 238 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vladimir Milenković |
| Ostali autori | Milan Đurić, Milena Kordić, Jelena Mitrović, Pavle Stamenović, Jelena Bogosavljević, Mila Mojsilović, Ana Vignjević, Despina Zavaraka, Maša Ruan Bratuša i Filip Prica |
| Izdavači | Arhitektonski fakultet Univerziteta u Beogradu i Čigoja štampa |
| Broj strana | 239 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 360 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Danijele Menkareli |
| Prevod | Jelena Brborić |
| Broj strana | 252 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | latinica |
| Povez | broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 117 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 484 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 193 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 154 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 457 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 233 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | dr Miroslav S. Pušonja |
| Format | 22cm |
| Broj strana | 362 |
| Godina | 2025. |
| Povez | Broš |
| Autor | Olga Merino |
| Prevod sa španskog | Nađa Sućin |
| Broj strana | 198 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2025 |
| Pismo | Latinica |
| Autor | Ljubisav Simić |
| Broj strana | 60 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autori | Snežana Karanović |
| Broj strana | 104 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Latinica |
| Povez | broš |
| Autor | Dušan Stanković |
| Broj strana | 322 |
| Format | A5 |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | broš |
| Autor | Jan Tićov |
| Broj strana | 140 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2025. |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |