| Autor | Ladislav Klima |
| Prevod | Tihana Hamović |
| Broj strana | 155 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vladeta R. Košutić |
| Broj strana | 117 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Radmila Pecija Urošević |
| Broj strana | 131 |
| Format | A5 |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ratko Božović |
| Broj strana | 410 |
| Format | A5 |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Vojka Pajkić Jovanka Pajkić |
| Broj strana | 189 |
| Format | 24 cm |
| Godina | 2010 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Danica Novičić Santa |
| Broj strana | 191 |
| Format | A5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ratko Božović |
| Broj strana | 243 |
| Format | B5 |
| Godina | 2009 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Teodora Tara |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 324 |
| Format | B5 |
| Godina | 2007 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branislava Marković |
| Broj strana | 125 |
| Format | A5 |
| Godina | 2007 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vjera Mujović |
| Broj strana | 200 |
| Format | A5 |
| Godina | 2007 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Miloš Živković |
| Broj strana | 168 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Vači Ču Fuđin Đin Sjaolei |
| Prevod | Jin Xiaolei Radosav Pušić |
| Broj strana | 288 |
| Format | A5 |
| Godina | 2005 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Snežana Marković |
| Broj strana | 302 |
| Format | A5 |
| Godina | 2004 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Alfons Dode |
| Broj strana | 148 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nedeljko Ješić |
| Broj strana | 290 |
| Format | A5 |
| Godina | 2003 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rade Kuzmanović |
| Broj strana | 171 |
| Format | A5 |
| Godina | 2002 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |