| Autor | Žoao Tordo |
| Prevod | Jelena Žugić |
| Format | A5 |
| Godina | 2020 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Đoakim Ruis Miljet |
| Prevod | Igor Marojević |
| Broj strana | 198 |
| Format | A5 |
| Godina | 2020 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Saša Nikolajević |
| Broj strana | 132 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2020 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nenad M. Arsić |
| Broj strana | 386 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2020 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Afonso Kruz |
| Prevod | Jelena Žugić |
| Broj strana | 538 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Nikolić |
| Broj strana | 145 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Kolin Dekster |
| Prevod | Milan Mijanović |
| Broj strana | 234 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Tatjana Vebster |
| Broj strana | 286 |
| Format | 22 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Nikolić |
| Broj strana | 154 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Kolin Dekster |
| Prevod | Milan Mijanović |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Miloš Pavlović |
| Broj strana | 136 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | karton |
| Autor | Dušan Tomić |
| Broj strana | 391 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovana Hiesmayr |
| Broj strana | 174 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Afonso Kruz |
| Prevod | Jelena Žugić |
| Broj strana | 238 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nikola Ilić |
| Broj strana | 162 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nenad Karan |
| Broj strana | 226 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2019 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |