| Autor | Marko Mićović |
| Broj strana | 96 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2018 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jasmina Ana |
| Broj strana | 212 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2018 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sonja Ražnatović |
| Broj strana | 135 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Aleksandra Santschi |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 205 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sandra Stanković-Alvirović |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 174 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Goran Savić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 364 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Željko Delić |
| Izdanje | Tom I |
| Broj strana | 543 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Danijel Ilić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 126 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branka Gajović |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 232 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ana Krstić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 201 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Nikolić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 163 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Zorica Tijanić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 152 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Nestorović |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 246 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Peđa Ristić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 302 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Radovan Lazarević |
| Broj strana | 308 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Tajana Poterjahin |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 360 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |