| Autor | Emilija Dudok |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 142 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Stebanović |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 218 |
| Format | 21cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Vanja Mandić |
| Izdanje | 1. izdanje |
| Broj strana | 184 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Grupa autora |
| Broj strana | 130 |
| Format | 20cm |
| Godina | 2017 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Huan Marse |
| Prevod | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 78 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rafael Ćirbes |
| Prevod | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 358 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Dragan Kolarević |
| Broj strana | 351 |
| Format | 22 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Veselin Mišnić |
| Broj strana | 138 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Protić Petronijević |
| Broj strana | 167 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Radovan Lazarević |
| Broj strana | 248 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Mesić Gak |
| Broj strana | 277 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Rešat Nuri Guntekin |
| Prevod | Mirjana Teodosijević |
| Broj strana | 415 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Mirjana Stakić |
| Broj strana | 210 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Brano Nešković |
| Broj strana | 504 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Klaris Lispektor |
| Prevod | Jelena Žugić |
| Broj strana | 128 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2016 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Slavica Rokvić |
| Broj strana | 162 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Tvrd |