| Autori | Nada Marinković Svetlana Oljačić Gavrilović |
| Broj strana | 241 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | M.S. Marstoj |
| Broj strana | 224 |
| Format | A5 |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Tatjana Vilimonović |
| Broj strana | 265 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Marija Belić – Bibin |
| Broj strana | 414 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ana Magda |
| Broj strana | 140 |
| Format | 120 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Radojko Lako Veselinović |
| Broj strana | 146 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Nestorović |
| Broj strana | 178 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Danijel Čehranov |
| Broj strana | 108 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2015 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Zoran Nikolić |
| Broj strana | 173 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jasmina Senić |
| Broj strana | 169 |
| Format | 130 x 205 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Nađa Velimirović |
| Broj strana | 210 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Milovan Marčetić |
| Broj strana | 283 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Ćirilica |
| Autor | Zoran Barac |
| Broj strana | 526 |
| Format | 135 x 205 mm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Tvrd |
| Autor | Hose Manuel Kabaljero Bonald |
| Prevod | Milica Panić |
| Broj strana | 252 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2014 |
| Pismo | latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ljubomir Kosović |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 223 |
| Format | 13 x 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Ivan Jović |
| Broj strana | 274 |
| Format | 13 x 21 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |