| Autor | Jovana Jelić |
| Broj strana | 222 |
| Format | 13 x 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Miroslav Josić Višnjić |
| Broj strana | 511 |
| Format | 15 x 23 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sandra Stanković-Alvirović |
| Broj strana | 247 |
| Format | 13 x 20,5 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Radojko Lako Veselinović |
| Broj strana | 133 |
| Format | 130 x 200 mm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Simonida Paunović |
| Broj strana | 199 |
| Format | 135 x 205 mm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Branka Gajović |
| Broj strana | 322 |
| Format | 140 x 210 mm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Stefan Sofronijević |
| Broj strana | 435 |
| Format | 120 x 205 mm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jovana Jelić |
| Izdanje | 2. izdanje |
| Broj strana | 189 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2013 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Elif Šafak |
| Prevod | Mirjana Teodosijević |
| Broj strana | 463 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 181 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autori | Jelena Vukašinović |
| Broj strana | 165 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Sandra Stanković-Alvirović |
| Broj strana | 180 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Eduardo Mendosa |
| Prevod | Branislav Đorđević |
| Broj strana | 330 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Svetlana Lekić |
| Broj strana | 95 |
| Format | A5 |
| Godina | 2012 |
| Pismo | Ćirilica |
| Povez | Broš |
| Autor | Jelena Mesić Gak |
| Broj strana | 183 |
| Format | 21 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |
| Autor | Zoran Jovanović |
| Broj strana | 160 |
| Format | 20 cm |
| Godina | 2011 |
| Pismo | Latinica |
| Povez | Broš |